W roku szkolnym 2016/2017:

*Państwo Anna i Mirosław Łacni – dziękujemy za świeże truskaweczki.

*Pani Wanda Fitrzyk – podarowała nam warzywa, żeby przedszkolaki jadły smacznie i zdrowo.

*Pani Edyta Bąbka – dziękujemy za piękne, kolorowe kwiatuszki, które zdobią nasze przedszkole.

*Pan Grzegorz Radzięta – tatusiowi Kubusia, dziękujemy za owoce i jogurty oraz słodycze, którymi mogliśmy się zajadać na deser po obiadku.

*Pan Jan Radzięta – dziadziusiowi Krzysia i Kubusia, dziękujemy za prace wykonane na rzecz przedszkola.

*Pan Paweł Duś – dziękujemy za naprawy wykonane na rzecz przedszkola.

*Pan Grzegorz Jędrzejek – dziękujemy za naprawienie drzwi na przedszkolny taras.

*Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy okazali pomoc i wsparcie przy organizacji uroczystości Dnia Babci           i Dziadka

Za ogromne zaangażowanie w przygotowanie uroczystości dziękujemy Mamom z Rady Rodziców:

Pani Bogusi Gajec

Pani Agnieszce Nieć

Pani Marcie Bodurka

Pani Monice Stochel

osobie, która kolejny rok w tych dniach oferuje nam swoją pomoc –  Pani Monice Łukasik oraz byłej uczennicy Zespołu Szkół           w Rajbrocie Uli Bodurce,

wszystkim Rodzicom, którzy uczyli dzieci wierszy i piosenek, przygotowali stroje i zatroszczyli się o przewiezienie dzieci na próbę, a w szczególności Panu Krzysztofowi Sytoniowi, i Paniom Monice Fitrzyk, Monice Jarzmik oraz Joannie Fitrzyk.

Panu Zelkowi, który jak co rok ufundował słodki poczęstunek

Pani dyrektor Domu Kultury za możliwość zorganizowania uroczystości na sali Wiejskiego Domu Ludowego

Za dekorację sali dziękujemy pani Elżbiecie Kępie i Marii Fitrzyk

Panu Janowi Mulce za przewiezienie do remizy potrzebnych rekwizytów

Za dokumentację fotograficzną uroczystości dziękujemy Panu Damianowi Polkowi

Oraz zespołowi muzycznemu Summer Band, który dla nas zgrał

Dziękujemy również Pani Stanisławie Zelek za słodkości, którymi obdarowała wszystkich przedszkolaków

*Firma „Bawełniana Sosna” – dziękujemy za piękne, kolorowe wstążeczki, które wykorzystujemy do prac plastycznych.

*Państwo Justyna i Bolesław Fitrzyk – dziękujemy za kolejną dostawę smakowitych ziemniaczków.

*Firma „Bawełniana Sosna” – dziękujemy bardzo za piękne ozdoby świąteczne.

*Pan Andrzej Kuźma – podzielił się z nami pysznymi ziemniaczkami.

*Serdecznie dziękujemy Właścicielom Delikatesów Centrum za owoce i słodycze, które w dniu świętego Mikołaja przekazali dla naszych przedszkolaków. Dzięki ich hojności 6 grudnia był dla nas dniem radości i smakowitych niespodzianek.

*Państwo Justyna i Bolesław Fitrzyk serdecznie dziękujemy za ziemniaczki, które tak bardzo lubimy jeść na drugie danie.

*Pani Marta Słowik – dziękujemy za chrupki.

*Pani Małgorzata Ptasznik – bardzo dziękujemy za pluszowe misie. Przedszkolaki uwielbiają się do nich przytulać.

*Pan Jan Zelek – dziękujemy za całoroczną dostawę bułki tartej. Przedszkolaki uwielbiają kotleciki w złocistej panierce.

*Pan Marek Smoroński – ponownie dziękujemy za prace elektryczne wykonane w budynku przedszkola.

*Państwo Marta i Piotr Bieniek – dziękujemy za pyszne i słodziutkie winogrono.

*Pan Piotr Kożuchowicz – dziękujemy za zawieszenie w salach tablic dydaktycznych.

*Pani Bogumiła Gajec podarowała czerwone buraczki. Przedszkolaki uwielbiają czerwony barszczyk.

*Pan Antoni Szpil – dziękujemy za naprawienie laminarki.

*Państwo Joanna i Paweł Czyżyccy – podarowali dla nas kapustę, marchewkę, buraki aby przedszkolaki jadły smacznie     i zdrowo.

*Państwo Wanda i Mieczysłw Trojan – dziękujemy za kolejną dostawę ziemniaczków, które tak chętnie zjadamy na obiadkach.

*Pan Marek Smoroński – dziękujemy za prace elektryczne wykonane na rzecz przedszkola.

*Pani Anna Wilczek – dziękujemy za kolorowe wstążeczki.

*Państwo Marta i Piotr Bieniek – dziękujemy za czerwoną porzeczkę.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 🙂