W roku szkolnym 2014/2015:

* Państwo Justyna i Bolesław Fitrzyk – dziękujemy za świeże truskaweczki, pierogi z nimi były wyśmienite.

* Pani Edyta Bąbka – dziękujemy za śliczne kwiatki, którymi już ozdobiliśmy nasze Przedszkole.

* Państwo Justyna i Bolesław Fitrzyk oraz Anna i Grzegorz Wilczek – serdecznie dziękujemy za  ziemniaczki, które tak bardzo lubimy jeść na drugie danie.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji uroczystości DNIA BABCI I DZIADKA, kierujemy:

Pani Dyrektor Gminnego Domu Kultury – za udostępnienie sali na uroczystość.

Radzie Rodziców – za przygotowanie poczęstunku:

Pani przewodniczącej – Annie Wilczek

Pani Zofii Kramarz

Pani Barbarze Słowikowskiej

Pani Bogumile Gajec

Pani Małgorzacie Sikora

Pani Joannie Bukowiec

Pani Marcie Drożdż

oraz wszystkim Rodzicom, którzy uczyli dzieci piosenek, wierszy, przygotowali stroje i pomagali w przewiezieniu dzieci na próby.

Panu Zelkowi  – sponsorowi słodkości.

Paniom: Elżbiecie Kępie i Marii Fitrzyk – za udekorowanie sali.

Pani Basi Radzięta – Krawczyk za udostępnianie sali na próby.

Panu Krzysiowi Janiczkowi – za to, że już kolejny raz towarzyszy przedszkolakom grając na akordeonie.

Panu Damianowi Polkowi, dzięki któremu będziemy mieć pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

Pani Małgorzacie Golemiec – pod jej czujnym okiem dzieci przygotowały dla Babć i Dziadków prezenty.

Zespołowi Muzycznemu GALAXIS, który przyjął zaproszenie, aby dla nas zgrać.

Pracownikom Przedszkola i Nauczycielom za przygotowanie części artystycznej i za dekoracje.

* Dziękujemy św. Mikołajowi, który w Urzędzie Gminy zostawił dla przedszkolaków wielką paczkę kolorowych książek i audiobooków.

* Państwo Barbara i Jan Krawczyk – podarowali nam świeże ogórki, które zostały przerobione na  pyszną mizerię.

* Państwo Wanda i Mieczysław Trojan oraz Marta i Marek Smorońscy –  dziękujemy za ziemniaczki, które tak chętnie zjadamy na obiadkach.

* Pani Zofia Szorn – podarowała nam świeżutkie jeżyny, z których wypiliśmy przepyszny kompocik.

* Pani Izabela Kępa – dziękujemy za wspaniałe pluszaki, którymi z radością bawią się maluszki.

* Pani Justyna Plewa – Fitrzyk – podarowała nam ziemniaki i kapustę, żeby przedszkolaczki jadły smacznie i zdrowo.

*Pan Paweł Hus – bardzo serdecznie dziękujemy za skręcenie szafek dla maluszków. Bez męskiej ręki byłoby nam strasznie ciężko sobie z tym poradzić. Pan Paweł wraz ze swoim małym pomocnikiem Patrykiem sprawnie się z tym uporali. Kolorowe szafki są już gotowe i służą naszym maluszkom.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 🙂