W roku szkolnym 2013/2014:

*Pan Jan Zelek – dziękujemy za świeże bułeczki upieczone dla Przedszkolaków specjalnie na wycieczkę. Zapach rajbrockiego pieczywa ciągnął się za nami aż do Krakowa.

*Pani Justyna Plewa-Fitrzyk – podarowała nam pierwsze majowe truskawki, które zniknęły po obiedzie w mgnieniu oka.

*Pani Agnieszka Paciorek – zasponsorowała dla Przedszkolaków górę pysznych lodów na Dzień Dziecka.

*Pani Barbara Słowikowska – podarowała nam kolorową bibułę, w którą tak pięknie wystroiła się nasza Marzanka.

*Panie Monika Łukasik i Anna Okrasińska – wykonały Marzannę na powitanie wiosny. Niestety, choć taka urodziwa, musi zginąć, aby zima poszła już w siną dal…

*Pani Janina Trojan i Barbara Konieczna – wykonały bibułowe kwiaty na całą palmę wielkanocną. Będzie ozdobą lipnickiego rynku w Niedzielę Palmową.

*Pani Lucyna Konieczna – uszyła kolorowy strój dla prawdziwego cygana.

*Pani Marta Paszkowska – uszyła wspaniałe stroje dla grupy kolędniczej występującej na Dniu Babci i Dziadka oraz grupy cygańskiej.

*Państwo Dorota i Wojciech Osieccy – zafundowali nam pyszne ziemniaki i słodziutkie jabłka. Witamin dla dzieci co niemiara!

*Pani Sylwia Trojan – podarowała nam artykuły chemiczne. Niech każda plama ma się na baczności!

*Państwo Barbara i Andrzej Kuźma – hojnie obdarowali nas ziemniakami. Bo przedszkolaki tak kochają dokładki na obiedzie…

*Pani Basia Radzięta-Krawczyk – udostępniła salę na swobodne prowadzenie prób z dziećmi na uroczystość Dnia Babci i Dziadka.

*Panie z Rady Rodziców: Ania Goc, Lucyna Hec, Zosia Kramarz, Ewelina Osuch, Ewelina Łaźnia oraz Małgorzata Sikora – zafundowały drogim Babciom i Dziadkom wspaniały popis umiejętności organizacyjnych, kucharskich i kelnerskich. Dodatkowo Panie: Marysia Trojan, Monika Łukasik oraz Bogusia Gajec upiekły smakowite kolorowe ciasta dla gości.

*Zespół „RW-BAND” – zapewnił wszystkim zebranym wyśmienitą zabawę.

*Pan Damian Polek – uwiecznił występy przedszkolaków na zdjęciach i filmie.

*Pani Maria Fitrzyk z zespołu „Raj” – napisała teksty piosenek, które wykonały starszaki na uroczystości oraz zapewniła opiekę artystyczną.

*Pani Agnieszka Kanownik – udostępniła nam miejsce w bibliotece na zmianę kostiumów przez dzieci.

*Pan Krzysiek Janiczek – jesteśmy wdzięczni za odważne zaprezentowanie się w stroju krakowskim i akompaniament akordeonowy.

*Pan Jan Zelek – podarował pyszne ciastka, którymi częstowali się przybyli goście.

*Panie Ela Kępa i Maria Fitrzyk – dzięki nim sala taneczna była taka strojna.

*Pan Piotr Czoch – specjalnie na uroczystość Dnia Babci i Dziadka wykonał i zamontował stajenkę.

*Pani Grażyna Hołek – podarowała przedszkolakom stos ciekawych bajek DVD. Urozmaicą one naszą małą videotekę.

*Pani Stanisława Zelek – podarowała nam śliczną choinkę, która dumnie prezentuje się przy bożonarodzeniowej szopce.

*Pani Małgorzata Golemiec – bezinteresownie zorganizowała dla dzieci warsztaty malowania bombek choinkowych, zapewniając niezbędny materiał.

*Pan Stanisław Matlęga – wykonał dla nas drewniane listwy, które podtrzymają zdjęcia ciekawych zakątków Rajbrotu.

*Państwo Justyna i Bolesław Fitrzyk – podarowali nam ziemniaki, które najlepiej smakowały z sosem pieczarkowym.

*Państwo Małgorzata i Zenon Sikora – zebrali dla nas buraczki ćwikłowe na ulubiony barszczyk.

*Państwo Barbara i Andrzej Kuźma – zasponsorowali nam smakowite ziemniaczki.

*Pani Agata Matlęga – podarowała nam śliwki, które znalazły się w środku pysznych knedli.

*Państwo Anna i Grzegorz Wilczek – podzielili się z nami pysznymi ziemniaczkami.

*Pani Marta Słowik – poczęstowała nas koszykiem pachnących brzoskwiń.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 🙂