SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki pt. „Moja ulubiona bajka”.

Cieszymy się, że możemy się pochwalić kolejnymi sukcesami naszych przedszkolaków, a także ich rodziców. W Ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim „Moja ilustrowana książeczka” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami zajęły wysokie miejsca.

II miejsce Kamilek Łukasik z mamusią

II miejsce Zosia Fitrzyk z mamusią

III miejsce Konradek Bieniek z rodzicami

Konkurs plastyczny „Świat zamknięty w książce”

Cieszymy się, że nasze przedszkolaki odnoszą sukcesy w różnych konkursach. Z dumą pragniemy ogłosić, że w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym pod hasłem „Świat zamknięty w książce” dzieci z naszego przedszkola otrzymały bardzo wysokie miejsca.

W kategorii 4-latków:

I miejsce-Marta Solecka

Wyróżnienie-Natalia Pietrzyk

W kategorii 5-latków:

Wyróżnienie-Igor Plewa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Powiatowy Konkurs Recytatorsko-Krasomówczy

15 kwietnia w Przedszkolu w Lipnicy Murowanej odbył się finał  V edycji  Powiatowego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczy pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipnica Murowana Tomasza Gromali. Tegoroczny konkurs odbył się pod hasłem: „Piękno przyrody w czterech porach roku”. Nasze przedszkolaki zajęły wysokie miejsca:

II miejsce-Natalia Bieniek

Wyróżnienie-Dawid Kulasiak

natalka

dawid

Konkurs „Palmowa w Lipnicy”

Był to konkurs plastyczny ogłoszony przez GOK w Lipnicy Murowanej. Dzieci z przedszkola przy pomocy różnych technik plastycznych przedstawiły zwyczaje związane z Niedzielą Palmową w Lipnicy Murowanej.

Okazało się, że I miejsce zajęła Patrycja Jaworska (opiekun artystyczny-pani Kasia Przybyłko), a wyróżniona została praca Gabrysi Wilczek (opiekun artystyczny-pani Gosia Piech).

„Magiczna zima w mojej miejscowości”

Starszaki z III i IV grupy wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez GDK w Lipnicy Murowanej pt. „Magiczna zima w mojej miejscowości”. Okazało się,że nasze przedszkolaki zajęły wysokie miejsca w tym konkursie oraz zostały wyróżnione. Oto lista dzieci :

z gr III – wychowawca  Małgorzata Łaźnia:

1. Krzysztof Krawczyk – II miejsce
  2. Filip Szpil – wyróżnienie

z gr IV – wychowawca Małgorzata Piech:

1. Adrian Domas – I miejsce
  2. Natalia Bukowiec – III miejsce
  3. Gabriela Wilczek – wyróżnienie

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

„W świecie księdza Jana”

Czworo naszych starszaków z IV grupy :

Marcelinka Gąsiorowska

Pawełek Osuch

Emilka Szorn

Gabrysia Wilczek

zostało wyróżnionych w konkursie plastyczno -literackim „W świecie księdza Jana” zorganizowanego w 100 rocznicę urodzin ks. Jana Twardowskiego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Wiktora w Bochni. Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom wyróżnień i otrzymanych nagród, życzymy kolejnych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie biblioteki

Konkurs pt. „Przegląd technik plastycznych w formach przestrzennych”.

Dzieci wraz z rodzicami przygotowały piękne pisanki w przystrojonych koszyczkach. Gotowe prace trafiły pod ocenę organizatorów konkursu w Lipnicy Murowanej. Jury oceniło prace i I miejsce zdobył Maciuś Fąfara (grupa III), II miejsce- Krzysiu Trojan (grupa III), a III miejsce Madzia Trojan (grupa III).

Gratulacje!