„Królewna Śnieżka”

Spektakl pt."Królewna Śnieżka" wystawił dzisiaj w naszym przedszkolu Teatr Lalek z Nowego Sącza. Aktorzy za pomocą pięknych kukiełek przedstawili jedną z ulubionych bajek wszystkich dzieci.

DSCF0061

Przedszkolaki były zachwycone, a po przedstawieniu miały okazję porozmawiać z aktorami o zachowaniu macochy. Wspólnie doszli do wniosku, że nie wolno nikomu "źle życzyć", nie należy drugiemu dokuczać i intrygować przeciwko niemu. Na szczęście w bajce wszystko dobrze się skończyło, ale nie wiadomo co mogłoby się wydarzyć w prawdziwym życiu.

DSCF0066

Dzieci zauważyły również, że Śnieżka nie powinna otwierać drzwi nieznajomej kobiecie, pomimo tego że wyglądała na miłą i sympatyczną osobę. Po zaangażowaniu dzieci widać, że pouczające przesłanie płynące z baśni, zostanie przez nich na długo zapamiętane.

DSCF0086