Teatrzyk pt. „Jak Krzyś pomógł rodzicom odzyskać czas”

Aktorzy z TEATRU KIKIMORA odwiedzili nasze przedszkole. Dzieci obejrzały przedstawienie zatytułowane  „Jak Krzyś pomógł rodzicom odzyskać czas”. To historia chłopca, którego rodzice ciągle są zajęci       i nie mają czasu się z nim pobawić. Krzyś za pomocą magicznego kufra przenosi się w swojej wyobraźni do dziwnego miejsca. Okazuje się, że jego rodzice trafili do Królestwa, w którym panuje Królowa Tempora i to ona zabiera czas wszystkim rodzicom. Przedszkolaki wraz z bohaterami teatrzyku znaleźli klucz, żeby odkręcić nim zegar, nadający tak szybkie tempo życia dorosłym. Mechanizm udało się zatrzymać i uratować rodziców przed brakiem czasu dla swoich pociech. Dzieciom spektakl bardzo się podobał.

Galeria zdjęć.