Warsztaty taneczne

Taniec ma za zadanie wspierać wszechstronny rozwój. Dzieci tańcząc uczą się koordynacji i panowania nad własnym ciałem. Taniec wyrabia poczucie rytmu. Wczoraj i dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty taneczne poprowadzone przez Panią Kasię Rogóż –  instruktora fitness, trenera osobistego. Pani Kasia od dzieciństwa związana jest ze sportem, prowadzi zajęcia taneczne (taniec nowoczesny) dla dzieci w pobliskich miejscowościach. Dzieci miały okazję uczestniczyć w profesjonalnej rozgrzewce, po której nauczyły się pierwszych kroków tańca. Przedszkolaki miały okazję zatańczyć do różnych utworów muzycznych. Same mogły również wymyślić swój  krok taneczny. Dzieci były bardzo zaangażowane. Zabawy było co niemiara.

dscf0162

Zapraszamy go galerii.