We wtorek 5 maja wszystkie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku. Tam obejrzeliśmy spektakl teatralny pt. „Piotruś Pan” w...
Zobacz więcej>>
We wtorek 5 maja wszystkie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku. Tam obejrzeliśmy spektakl teatralny pt. „Piotruś Pan” w...
Zobacz więcej>>