Dziękujemy Gimnazjalistom i Pani Kasi

 

W poniedziałek gościliśmy w naszym przedszkolu pana Mirosława Koralewskiego wraz z Gimnazjalistami, którzy wytrwale uczestniczyli       w akcji pt. „Gimnazjaliści czytają przedszkolakom” oraz panią Kasię, która raz w miesiącu odwiedzała nas z kolejnymi przygodami książkowych bohaterów a również dzisiaj przybyła do naszych przedszkolaków z wakacyjnym przesłaniem. To wyjątkowe spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor serdecznie witając przybyłych gości oraz składając gorące podziękowania  za ciekawe i wartościowe przebywanie   z naszymi dziećmi w ciągu całego roku szkolnego.  Wdzięczne przedszkolaki specjalnie na tą okazję wystąpiły ze swoim przedstawieniem pt. „W krainie krasnoludków”. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym, pamiątkowym zdjęciem.

 

DSCF0099.JPG

 

Dzisiaj już się pożegnaliśmy, mamy jednak  nadzieję, że po wakacjach znowu się spotkamy. 

 

Więcej zdjęć