Dzień Dziecka

Dzisiejszy dzień w przedszkolu był wyjątkowy dla naszych milusińskich, ponieważ świętowaliśmy Dzień Dziecka. Podekscytowane przedszkolaki wprost nie mogły się doczekać chwili, kiedy wyjdą na przedszkolne podwórko i zobaczą przygotowane dla nich niespodzianki. Zanim jednak wyszliśmy na zewnątrz, Pani Dyrektor serdecznie przywitała przybyłych gości z Ukrainy. Ksiądz Marek Czerwiński przyszedł dzisiaj do nas  razem z  księdzem Robertem Zborowskim oraz uczennicami ze Lwowa. Dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy o naszych sąsiadach oraz posłuchaliśmy ukraińskiej piosenki. Następnie Pani Dyrektor przywitała Strażaków z OSP z Lipnicy Górnej oraz Strażaków
z OSP z Rajbrotu i złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim dzieciaczkom z okazji ich święta.
I nareszcie przyszła pora na świetną zabawę. Dzieci znakomicie wczuły się w rolę strażaków
i z zapałem gasiły pożar w domkach ratując smerfy przed ogniem. Dużo uciechy sprawiło przedszkolakom malowanie farbami i kredą oraz puszczanie dużych mydlanych baniek. Jednak największą atrakcją była wielka, dmuchana zjeżdżalnia 🙂 dzieciaki miały ogromną frajdę zjeżdżając z niej po kilka razy. Oczywiście nie zabrakło też smakołyków – wyśmienitej waty cukrowej i pysznych lodów. Uśmiech gościł na twarzach dzieci przez cały czas dlatego mamy pewność, że były zachwycone
i bawiły się znakomicie 🙂 🙂 🙂 

Za pomoc w organizacji Dnia Dziecka w naszym Przedszkolu gorąco i serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Tomaszowi Gromali. Serdecznie dziękujemy Strażakom z OSP z Lipnicy Górnej oraz Strażakom z OSP z Rajbrotu za przygotowanie dla nas tylu wspaniałych atrakcji i czuwanie nad sprawnym przebiegiem zabaw. Podziękowania kierujemy również do mamusi i dziadka naszej Ani za przywiezienie butli z helem i pomoc w napełnieniu balonów, które każdy przedszkolak zabrał ze sobą do domku 🙂 

Zapraszamy do galerii