Dzień Edukacji Narodowej

Odpowiadając na zaproszenie grupy IV oraz pani Ewelinki, zebraliśmy  się dzisiaj  w holu przedszkolnym, aby wziąć udział w akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Starszaki recytowały piękne wiersze oraz śpiewały piosenki, dziękując tym samym za opiekę oraz trud włożony
w edukację i wychowanie. Oprócz szczerych życzeń każda pani otrzymała piękny, jesienny wrzos.

Na zakończenie pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom przedszkola oraz obdarowała przedszkolaków pysznymi cukierkami. To jednak nie koniec niespodzianek i upominków. Każdy przedszkolak otrzymał dzisiaj czekoladowego wafelka, który ufundowała nam pani Ania Stochel- mamusia naszego Damianka. Bardzo dziękujemy za słodki poczęstunek.