Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Od rana czuć było atmosferę wielkiego święta. Dzieci ubrane odświętnie,  inaczej niż w czasie zwykłych dni.
Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie, za uśmiech, życzliwość,  za opiekę, dobre rady, czyste sale
oraz smaczne posiłki. W tym uroczystym dniu grupa IV wspólnie z wychowawcą zaprosiła gości
na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Za  udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Na zakończenie tej miłej uroczystości Pani Dyrektor mgr Jolanta Koszmider życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

E.P.