Dzień Kobiet

Marzec, marzec pięknie się wystroił
W kole, w kole między dziećmi stoi
I gromadkę uśmiechniętą pyta :
Jakie dzisiaj święto ?

Zapamiętaj sobie: dzisiaj jest Dzień Kobiet !

W dniu 8 marca o godzinie 10.00 w naszym przedszkolu grupa Odkrywców miała przyjemność przedstawić całej przedszkolnej społeczności program artystyczny przygotowany z okazji Święta
Pań Dużych i Małych.
Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce wykorzystując stare, popularne przeboje: „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Kawiarenki”, „Pretty woman” oraz „Marzec, marzec…”.
Obdarowały też wszystkie Panie drobnymi upominkami.
Grupę Odkrywców dzielnie i pięknie wspierały tego dnia dzieci z grupy Tygrysków i Sówek. Podziękowania kierujemy w stronę niezastąpionych tancerek – Zuzi, Karolinki, Ady, Oliwii, Jadzi oraz tancerza Józia.
Prawdziwą niespodziankę wszystkim Paniom sprawili Panowie – Przewodniczący Rady Rodziców Pan Dominik Czoch i Pan Dawid Konieczny przybywając w tym dniu do przedszkola z życzeniami i kwiatami.
Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe słowa, piękne życzenia i kwiaty.
Panu Dawidowi dziękujemy za dokumentację filmową i fotograficzną występu Odkrywców, dzięki której możemy wciąż wracać do tego miłego dnia.
Rodzicom podziękowania składamy za urocze stroje, w których Odkrywcy prezentowali się PRZEPIĘKNIE !!!!!!!!!!! oraz za niespodzianki, które czekały na małych artystów po występie.
JK

Galeria 🙂