Dzień Mamy

23 maja w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa Uroczystość z okazji Dnia Mamy. Pani Dyrektor przywitała wszystkie Mamusie i złożyła serdeczne życzenia z okazji Ich święta. Do ciepłych życzeń dołączył się Pan Wójt Tomasz Gromala, który również przybył do nas na tę Uroczystość. Po części oficjalnej przyszła pora na występy dzieci. Przedszkolaki pięknie wystrojone bardzo się starały, żeby wypaść jak najlepiej przed tak ważną publicznością. Mamusie podziwiały swoje pociechy w tańcu zarówno tradycyjnym jak i nowoczesnym. Z ogromnym wzruszeniem wysłuchały pięknych wierszyków i piosenek, nagradzając małych artystów wielkimi brawami. Po przedstawieniu dzieci wręczyły Mamusiom drobne upominki – własnoręcznie robione mydełka a Pani Dyrektor zaprosiła gości na słodki poczęstunek 🙂

Zapraszamy do galerii