Dzień Mamy

Drogie mamusie przyjmijcie te wiersze,

które w serduszku zrodziły się pierwsze…

W naszym przedszkolu gościliśmy dzisiaj osoby bliskie sercu każdego człowieka, a zwłaszcza małego dziecka-Kochane Mamusie.

Uroczystość Dnia Mamy to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje: uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed Mamusiami. Na tę okoliczność każda z grup przygotowała część artystyczną.
W wyjątkowej atmosferze przedszkolaki odgrywały swoje role. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Mamusie z dumą patrzyły na swoje pociechy.  Niejednej łza się zakręciła w oku.

Po wręczeniu prezentów nasi goście zostali zaproszeni na pogawędkę przy kawie i ciastku.

Mamusiom gratulujemy wspaniałych dzieci i jeszcze raz „Z serca życzenia składamy…”.

Galeria zdjęć.