Kolejny sukces naszych przedszkolaków

 

Dwie dziewczynki z naszego przedszkola osiągnęły kolejny wielki sukces w konkursie plastycznym. Tym razem był to ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Gdy poznaję życie św. Urszuli Ledóchowskie – za czym wtedy najbardziej tęsknię?" zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej oraz Zgromadzenie Sióstr Urszulanek, w którym to:

 

Kasia Kanownik z III gr. (wych. Małgorzata Piech) – zajęła I miejsce

Dominisia Dominik z II gr. (wych. Małgorzata Marzec) – zajęła II miejsce

 

Obydwie dziewczynki odebrały swoje dyplomy i nagrody w niedzielę na „Pikniku Rodzinnym Na Raz Dwa Trzy” w Lipnicy Murowanej.  

 

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów 🙂 

 

IMG_5616-1024x682

 

Więcej zdjęć z wręczenia nagród na stronie Przedszkola w Lipnicy Murowanej