Nasze małe Cyganiątka

Nasze Małe Cyganiątka

Tradycją stał się udział naszych przedszkolaków w Zapustnym Przeglądzie Grup Cygańskich w Lipnicy Murowanej. W tym roku odbywał się on po raz 26.
Przedpremierowy występ obejrzały oczywiście nasze przedszkolaki.  W niedzielę 23 lutego dzielne Cyganiątka w barwnych strojach pojawiły się w Gminnym Domu Kultury aby zaprezentować swój program na wielkiej scenie. Wszystkie 6 grup dziecięcych, które brały udział w przeglądzie otrzymało równorzędne wyróżnienia oraz nagrodę pieniężną.  Nie obyło się bez zapustnych pysznych pączków, którymi częstowaliśmy się po skończonym występie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wszelką pomoc i zaangażowanie w występ; naukę wierszyków i piosenek, przygotowanie barwnych strojów oraz charakteryzacji. Drodzy Rodzice jesteście niezawodni!

Bardzo dziękujemy!

MJ

Galeria