Nasz wielki Bal

Na ten dzień nasze dzieci czekały z niecierpliwością. Bal karnawałowy to przecież
jedno z ważniejszych wydarzeń w przedszkolnym kalendarium. Już od rana zjawiały się u nas księżniczki, wróżki, policjanci, pieski, motylki i wiele, wiele innych bajkowych postaci. Naszą zabawę świetnie poprowadził Tatuś Karolinki – pan Marcin. Nie zabrakło skocznej muzyki, dziecięcych przebojów i wesołych zabaw 🙂 . Szaleństwa było co niemiara 🙂 🙂 🙂 . W przerwie między tańcami na dzieci czekał słodki poczęstunek. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały przedszkolny hol. To był dzień pełen wrażeń, zabawy, śmiechu, spędzony w miłej atmosferze.
Panie Marcinie, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wspaniałą zabawę czego dowodem były dziecięce uśmiechy. Zobaczcie sami 🙂 .

MJ

Galeria

<a href=”https://photos.app.goo.gl/cM7dD5QDArPScLTx8„>Galeria</a>