O tym, jak Odkrywców grupa cała na Piknik wspaniały się udała.

Korzystając ze wspaniałej pogody ostatnich dni lata grupa Odkrywców udała się 20 września na Orlik w Rajbrocie. Czekała tam na dzieci przygotowana przez Rodziców niespodzianka – piknik z mnóstwem atrakcji. Dzieci mogły korzystać z placu zabaw przy Orliku oraz z boiska sportowego. Rodzice przygotowali też, jak na prawdziwy piknik przystało, koce i maty, na których dzieci mogły bawić się przyniesionymi zabawkami: samochodami, puzzlami, lalkami, klockami i układankami. Wiele radości sprawiły przedszkolakom zabawy ruchowe z użyciem piłek, skakanek i kół hula hop. Można było spróbować swoich sił w zdobywaniu goli na bramkę, której bronił bramkarz w profesjonalnych rękawicach. Wszystkim zabawom towarzyszyła radosna muzyka.

No i jak to na pikniku, na dzieci czekało mnóstwo smakołyków. Były to przygotowane przez Rodziców kiełbaski z grilla, placek z borówkami, chrupki, słodycze i napoje. A wszystko to pyszne tak, że tylko oblizywać paluszki.

Największym zaskoczeniem i radością było niespodziewane pojawienie się Minionka, który ochoczo zaprosił dzieci do tańca, zabawy w pociąg i do wyścigu.

Wśród wspaniałej zabawy, śmiechu i radości czas upłynął Odkrywcom bardzo szybko.
W podziękowaniu za wspaniały Piknik dzieci zaśpiewały Rodzicom piosenkę
o Dniu Przedszkolaka i zmęczone ale bardzo radosne i szczęśliwe powróciły do przedszkola.
Jeszcze po obiedzie wspólnie dzieliły się wrażeniami minionego przedpołudnia.

Drodzy Rodzice. Bardzo dziękujemy Wam za inicjatywę i zaproszenie na piknikowe spotkanie oraz za wspaniałe jego przygotowanie i organizację. To był dla dzieci dzień pełen przygód i atrakcji, prawdziwe Święto Przedszkolaka.

Dziękujemy również, że razem z nami bawili się: Pani Jola, Pani Arletta, Pani Justyna,
Pani Ania i Pan Dominik. Jesteście SUPER.

JK

Galeria 🙂