Pasowanie Na Przedszkolaka

 

,,Dziś jest dzień wyjątkowy,
Dla przedszkolaków wprost bajkowy.
Uroczystość nie byle jaka,
To pasowanie na przedszkolaka’’.

18 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka oraz oficjalne nadanie nazw wszystkim grupom przedszkolnym. Była to pierwsza tak wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę
z przedszkolem. Na początek każda grupa zaprezentowała krótki wiersz i piosenkę.

Grupa I otrzymała nazwę MISIE
Grupa II to KRASNOLUDKI
Grupa III to TYGRYSKI
Grupa IV to ODKRYWCY
Grupa V to SÓWKI.

Dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przyszły do przedszkola, złożyły przyrzeczenie- obiecały: zgodnie bawić się w sali, pomagać kolegom, przychodzić do przedszkola z uśmiechem, zjadać wszystko z talerzyka oraz słuchać pań. Następnie Pani Dyrektor magicznym ołówkiem kolejno pasowała nasze dzielne przedszkolaki oraz wręczała pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku
i pięknych prezentów dla grup. Był to niezapomniany, pełen emocji i miłych wrażeń dzień.

AR

Galeria 🙂