Podziękowania za wielkie serca

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz.”

Mieć za patrona świętego Mikołaja biskupa to ogromna duma ale także wielkie zobowiązanie. Zobowiązanie do czynienia dobra i pomocy innym. Codziennie staramy się uwrażliwiać nasze dzieci
na potrzeby drugiego człowieka. Chętnie włączamy się w akcje i zbiórki dla najbardziej potrzebujących.

Dziękujemy księdzu Krzysztofowi Jankowskiemu za piękną inicjatywę i możliwość wzięcia udziału przez nasze przedszkole w akcji „Paczka od serca”.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Dzieciom, pracownikom przedszkola, wszystkim ludziom dobrej woli za odzew i wsparcie akcji. Za przyniesione produkty spożywcze i każdy grosz wrzucony do skarbonki. Za wielkie serce i wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra. Za bezinteresowną pomoc.
To dzięki Wam w domach najbardziej potrzebujących zagości radość, nadzieja i wiara w lepsze jutro.

Dziękujemy!!!