Przegląd Piosenki Patriotycznej

11 grudnia, zaraz po śniadanku wyruszyliśmy do Przedszkola Samorządowego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej, aby razem z naszymi kolegami wziąć udział w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej. Po przybyciu na miejsce nasze przedszkolaki mogły rozgościć się w salach swoich rówieśników. Dzieci z wielką ciekawością oglądały i poznawały nowe miejsce. Kiedy przyszła pora na rozpoczęcie przeglądu zostaliśmy zaproszeni na piękną, dużą salę, w której spotkały się wszystkie przedszkolaki z Rajbrotu i Lipnicy. Na początku wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski,
a później przyszła pora na występy poszczególnych grup. Dzieci bardzo się starały i przepięknie się prezentowały, a dowodem tego był wielki zachwyt i ogromne brawa publiczności. Ostatni występ należał do Pań, które wspólnie zaśpiewały pieśń „Rozkwitały pąki białych róż”. Po tych niesamowitych przeżyciach i oficjalnych wystąpieniach przyszła pora na upragnioną zabawę. Dzieci świetnie wspólnie się bawiły i chyba o to chodziło 🙂 🙂 🙂  

Bardzo dziękujemy pani Dyrektor Beacie Pajor oraz wszystkim Paniom i Przedszkolakom z Lipnicy za ciepłe przyjęcie i życzliwą atmosferę, dziękujemy również za pamiątkowe książeczki dla każdej grupy oraz słodki poczęstunek 🙂

Zdjęcia z wyjazdu