Święto Mam

26 maja najpiękniejsze chcemy złożyć Wam życzenia

Kochane Mamy

Kiedy nadchodził miesiąc maj, w naszym przedszkolu rozpoczynał się czas intensywnych przygotowań do Święta Mamy, które ten miesiąc ze sobą przynosi. Czas radosnego oczekiwania i przygotowań wypełniony nauką wierszy, piosenek, tańca, upominków i laurek.

I nadchodził ten dzień kiedy mogliśmy gościć Was w przedszkolu  a szczęśliwe przedszkolaki najpiękniej jak potrafiły zapewniały Was o swojej dziecięcej miłości.

Czas oczekiwania na ten dzień a następnie podniosły nastrój, który mu towarzyszył, radość, wzruszenia, rozmowy to chwile, które w pamięci pozostawiają na długo  niezapomniane, miłe wspomnienia.

Rok 2020 zaskoczył wszystkich i sprawił, że wiele spraw, które  wydawały się naturalne, niepodważalne i niezmienne stały się nieosiągalne i niemożliwe.

W tym roku Dzień Mamy nie odbędzie się w przedszkolu, ale nic nie zmieni tego, że Święto Mamy właśnie nadeszło, że jesteście najważniejsze i że to dla Was, jak co roku popłyną dziś życzenia.

W imieniu pracowników przedszkola i  nauczycieli wszystkim Mamom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności  a także szczere wyrazy uznania i podziękowania za macierzyński trud.

Życzę, abyście zawsze były docenione, a miłość, którą obdarzacie wszystkich powracała do Was ze zdwojoną siłą.

Dyrektor przedszkola

Jolanta Koszmider

A teraz już czas na życzenia od przedszkolaków:

Grupa I

1. Film 1
  2. Film 2
  3. Film 3

Grupa II

Grupa III:

1. Część 1
  2. Część 2
  3. Część 3