Święto Naszego Patrona

Szósty grudnia to upragniony i długo wyczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Dla naszej przedszkolnej społeczności jest to dzień szczególny i wyjątkowy, ponieważ dotyczy NASZEGO PATRONA.

W ciągu dnia przypominaliśmy sobie postać św. Mikołaja Biskupa, śpiewaliśmy dla Niego piosenki
i oglądaliśmy piękną bajeczkę pt. „Mikołaj – chłopiec, który został świętym”, którą podarował nam
ks. Andrzej Mulka z okazji nadania naszemu przedszkolu imienia ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.

Po południu o godzinie 15.00 wzięliśmy udział w Uroczystej Mszy św. w intencji dzieci, rodziców
i wszystkich pracowników przedszkola. Mszę św. odprawił ksiądz proboszcz Leszek Babraj i ksiądz rodak z Lipnicy Robert Krzyszkowski. Bardzo cieszymy się i dziękujemy, że wspólnie z nami byli również Pan Wójt Gminy Lipnica Murowana Tomasz Gromala oraz Pani Kierownik ZOSiP w Lipnicy Murowanej – Anna Cempura.

Po mszy przyszedł do nas wyczekiwany gość – św. Mikołaj. Uradowane dzieci odbierały swoje prezenty i ustawiały się do pamiątkowych zdjęć, które wykonywał dla nas ksiądz Marek Czerwiński i za to serdecznie mu dziękujemy. Wspomnienia tego dnia zapewne na długo pozostaną w naszej pamięci.

Zapraszamy do galerii