Świętujemy Dzień Dziecka

1 czerwca nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto 😊 zaraz po śniadanku Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom serdeczne życzenia oraz wręczyła nagrody z konkursu „Moja miejscowość” następnie przedszkolaki udały się na plac zabaw a tam czekała już na nich moc atrakcji. Wielkie poruszenie i nieopisaną radość wzbudził dmuchany Minionek, który cieszył się ogromną popularnością  naszych podopiecznych. O świetną zabawę przy muzyce zadbał Pan Tomasz Cudejko. Dzieci w rytm znanych piosenek i melodii zamieniały się w różne zwierzęta oraz postacie, bawiły się w parach i tańczyły w kole. W chwilach przerwy ustawiały się niekończące kolejki do stoiska z popcornem i watą cukrową, którą przygotowały dla nas Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Zabawa była świetna, dzieci podekscytowane i szczęśliwe. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.

W imieniu Pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego pragniemy serdecznie podziękować:

  • Panom Strażakom: Panu Wojciechowi Przybyłko oraz Zdzisławowi Radzięta za transport dmuchanej zjeżdżalni, zamontowanie jej oraz czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci podczas zjeżdżania.
  • Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich: Pani Dorocie Trojan, Pani Stanisławie Zelek, Pani Basi Krawczyk oraz Pani Krystynie Fitrzyk za przygotowanie dla wszystkich dzieci pysznego poczęstunku – popcornu i waty cukrowej.
  • Panu Tomaszowi Cudejko – Dyrektorowi Szkoły Muzycznej w Żegocinie za przeprowadzenie dla nas świetnej zabawy przy muzyce.
  • Firmie Bacówka „Towary Tradycyjne” z Rajbrotu za przekazanie pysznych, pachnących kiełbasek, którymi delektowały się przedszkolaki oblizując się ze smakiem
  • oraz wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia dla naszych Milusińskich.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂 Galeria 1, Galeria 2