Świętujemy Dzień Kobiet

„Dzień Kobiet! Dzień Kobiet!

Niech żyją nam zdrowe

I Pani nasza i Mamy

I woźna, kucharka

Przedszkolna lekarka

Im wszystkim kwiaty rozdamy…”

Słowa tej i wielu innych piosenek słyszeliśmy 8 marca w naszym przedszkolu.  Z okazji Dnia Kobiet Pani Gosia wraz ze swoją grupą przygotowała dla dziewczynek i Pań program artystyczny. Grupa II swój występ rozpoczęła od gitarowego koncertu chłopców, który urzekł całą publiczność. Podczas występu dzieci pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Na zakończenie chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim Paniom pamiątkowego kwiatuszka. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, co zostało wyrażone licznymi brawami.

Pani Gosi oraz dzieciakom z grupy II jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przygotowanie oraz przeprowadzenie tego wspaniałego widowiska 🙂 🙂 🙂 

Zdjęcia w galerii 🙂