Święty Mikołaj odwiedził nasze przedszkole

    Kto zagląda w okno,

    kto latarką świeci,

    kto patrzy przez szybkę,

    szuka grzecznych dzieci?

 

 To Mikołaj, to Mikołaj, to Mikołaj święty.

 To Mikołaj, to Mikołaj niesie nam prezenty  🙂 

 

Od samego rana przedszkolaki z niecierpliwością wypatrywały tego wyjątkowego Gościa. W każdej grupie dzieci powtarzały wierszyki          i piosenki, których nauczyły się specjalnie dla św. Mikołaja. W końcu po śniadanku doczekaliśmy się tej niezwykłej wizyty. Św. Mikołaj przywitał się ze wszystkimi dziećmi i paniami i dzwoniąc swoim specjalnym dzwonkiem udał się do sali, gdzie przyjmował każdą grupę z osobna. Oprócz wesołych śpiewów i rozmów z Mikołajem, każde dziecko zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie, w sam raz do rodzinnego albumu.

DSCF0126

 

P.S. A jednak opłacało się być grzecznym całym rok 🙂  Bardzo dziękujemy Mikołaju, że nas odwiedziłeś i obdarowałeś prezentami, mamy nadzieję, że renifery się odnalazły 🙂 Do zobaczenia za rok…

Zdjęcia z Mikołajem w galerii.