Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

W dniu dzisiejszym odbyło się w przedszkolu Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor składając serdeczne podziękowania za życzliwą i owocną współpracę rodzicom, pracownikom    i wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób angażowali się w życie Przedszkola.

 

DSCF0037

Oprócz pożegnania roku szkolnego przyszedł również czas pożegnać sześciolatki, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Z tej okazji młodsze dzieci przedstawiły program artystyczny recytując wierszyki     i śpiewając piosenki naszym absolwentom. Starszaki natomiast w Wielkim Stylu pożegnały się z Paniami i Przedszkolem, zabierając ze sobą bagaż cennych doświadczeń i wyjątkowych wspomnień.

 

DSCF0013

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy  pogodnych,  słonecznych i pełnych wrażeń WAKACJI 🙂