W co się bawią dzieci w Singapurze?

Singapur jest to miasto-państwo położone w pobliżu południowego krańca Półwyspu Malajskiego. Leży w południowo-wschodniej Azji. I właśnie
z tego oto miejsca gościliśmy dzisiaj Vivan Chan, która przygotowała specjalnie dla naszych przedszkolaków prezentację na temat tego miejsca. Dzieciaki dowiedziały się, że w Singapurze mieszkają ludzie różnego pochodzenia. Wszyscy mogli także zobaczyć jak wygląda tradycyjny kostium, który nosi tamtejsza ludność. W ciekawy sposób Vivan Chan opowiadała również o kulturze i atrakcjach tego państwa. Każdego najbardziej interesowało to, w co bawią się dzieci
w Singapurze. Wiele zabaw okazało się podobnych, do tych, w które bawią się nasze dzieci. Jednak były też takie, których dzieci nie znały. Przedszkolaków najbardziej zaciekawiła zabawa „W pięć kamieni”. Każdy mógł spróbować swoich sił i odpowiadać po angielsku na pytania zadawane przez Vivan. Wszyscy chętnie brali udział w rozmowie. W tym spotkaniu uczestniczyła również mama naszej Igi-pani Magda Pajor, która pełniła rolę tłumacza.

Fotorelacja tutaj.