W oczekiwaniu na święta…

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia zakończyliśmy wspólną Wigilią. 20 grudnia wszystkie przedszkolaki, w odświętnych strojach oczekiwały na symboliczną „wieczerzę” i łamanie opłatkiem. Zanim rozpoczęliśmy wspólne świętowanie, z poszczególnych sal rozbrzmiewały śpiewane kolędy. Po śniadaniu zebraliśmy się wszyscy, by obejrzeć krótki występ, przygotowany przez czterolatków, pod kierownictwem Pani Ewelinki oraz pięciolatków wraz z Panią Gosią. W pięknej scenerii i ślicznych strojach, dzieci zaprezentowały nam krótki spektakl, po czym każda z grup zaśpiewała przygotowaną przez siebie kolędę. Następnie Pani Dyrektor złożyła wszystkim Przedszkolakom, Ich Rodzicom i Personelowi świąteczne życzenia. Po tak uroczystym rozpoczęciu, dzieci udały się na stołówkę, by połamać się opłatkiem i zjeść iście wigilijny obiad. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek. Uśmiechy na twarzach dzieci wywołał zarówno otrzymany prezent, jak i świadomość długo wyczekiwanego odpoczynku od zajęć 🙂 

AR

Galeria