Witamy Wiosnę

Choć za oknem jeszcze zima

To dziś wiosna się zaczyna! 🙂

Właśnie dzisiaj w naszym przedszkolu witaliśmy Panią Wiosnę. Grupa I – najmłodszych przedszkolaków – pod kierunkiem swoich Pań zaprezentowała program słowno – muzyczny, którym pożegnaliśmy zimę na dobre. Maluszki przebrane za różne zwierzątka i kwiatki naprawdę bardzo się starały, żeby zachęcić wiosnę do pozostania z nami. I chyba się udało, bo podczas naszego występu zaczęło pięknie świecić słoneczko (mamy  nadzieję, że będzie u nas gościć codziennie 🙂 ).

Po przedstawieniu zauważyliśmy list zaadresowanych do naszych przedszkolaków. Jak się okazało to Pani Wiosna napisała do nas kilka miłych słów i poprosiła o pomoc w budzeniu do życia przyrody. Każda grupa rozwiązała specjalną zagadkę i zaprezentowała przygotowaną przez siebie piosenkę. Teraz pozostało tylko czekać i czujnie obserwować początki nowej pory roku.

Dziękujemy naszym dzielnym maluszkom za występ i piękne powitanie wiosenki 🙂