Wycieczka na Zamek do Nowego Wiśnicza

Dnia 22.05.2024 r. Tygryski były na wycieczce w Nowym Wiśniczu na Zamku. Tą fantastyczną przygodę rozpoczęły od poszukiwania skarbu Barbary w zakamarkach Zamczyska. A było to nie lada wyzwanie, na szczęście z pomocą wskazówek oraz krasnoludków udało nam się odnaleźć zaginiony skarb Barbary! Każde dziecko za pomoc w znalezieniu skarbu otrzymało od Barbary amulet na szczęście . Kolejnym etapem programu wycieczki była wizyta w sali , gdzie odbyły się warsztaty kulinarne. W pierwszej części warsztatów w magicznej sali dzieci poznały kulinarny świat XVII – wieku. W drugiej część warsztatów dzieci miały możliwość samodzielnego przygotowania pizzy ze swoimi ulubionymi składnikami oraz stworzenie „zamkowej herbaty”, którą zabrały ze sobą do domu! To był bajkowy dzień pełen wrażeń i emocji .
MP

Galeria 🙂