Wycieczka Tygrysków

W dniu 8 maja grupa Tygryski odbyły wycieczkę do Krakowa do Muzeum Obwarzanka. Wycieczka była niezwykle udana i pełna atrakcji.😃
Po dotarciu do muzeum, dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których mogły poznać historię obwarzanka i dowiedzieć się, jak je piec. Były zachwycone możliwością samodzielnego formowania kształtu i dodawania ulubionych dodatków.
Następnie przedszkolaki mogły upiec swoje własne obwarzanki. Z dumą, obserwowały, jak ich ciasto rośnie i nabiera złocistego koloru. Swoje wypieki zabrały do domu. Po wizycie w muzeum dzieci wyruszyły na spacer po krakowskim rynku. Z wielkim entuzjazmem podziwiały piękne zabytki, takie jak Sukiennice i Kościół Mariacki. Cieszyły się widokiem kolorowych kamieniczek i różnorodnością sklepików na rynku. Zachwycone pięknymi bryczkami, które woziły turystów. Na koniec spaceru rozkoszowały się krakowskimi lodami.😃
Cała wycieczka była nie tylko edukacyjna, ale też pełna radości i przygody. Dzieci miały okazję odkryć kawałek krakowskiej kultury i tradycji oraz spędzić czas w ciekawy i aktywny sposób.
Był to niezapomniany dzień, który na długo pozostanie w ich pamięci.😍

W drodze powrotnej rozkoszowały się smakołykami w MC Donald.

DM

Galeria