Zapraszamy do udziału w konkursie.

Przedszkole Samorządowe im. św. Mikołaja w Rajbrocie serdecznie zaprasza do udziału
w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„JESTEM DOBRY DLA INNYCH”

pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Lipnica Murowana Tomasza Gromali.

Cele konkursu:

• Kształtowanie wśród przedszkolaków wrażliwości na krzywdę i problemy drugiego człowieka.
  • Kształtowanie umiejętności dostrzegania potrzeb innych.
  • Zachęcanie do niesienia pomocy innym.
  • Rozwijanie poczucia empatii wobec innych ludzi.
  • Wzrost wiedzy nt. dbania o rozwój pozytywnych zachowań w relacjach rówieśniczych.
  • Promowanie postaw prospołecznych w kontekście stereotypów kulturowych i obyczajowych.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnicy: dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat.
  2. Technika wykonania: dowolna. Format prac: A3, A4.
  3. Konkurs trwa od 01.03.2021 r. do 16.04.2021 r.
  4. Do konkursu dopuszczone będą tylko prace indywidualne.
  5. Z każdej grupy wiekowej można przesłać maksymalnie 3 prace.
  6. Ocenie podlegać będą: trafność doboru tematu pracy, oryginalność, walory artystyczne, samodzielność wykonania pracy.
  7. Prace plastyczne zostaną ocenione przez specjalnie powołane w tym celu Jury.
  8. Komisja konkursowa dokona oceny prac w czterech kategoriach wiekowych: 3- latki; 4 –latki;
    5- latki; 6- latki.

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają nagrody i dyplomy.
  9. Każda praca powinna być oprawiona w passe-partout oraz opatrzona na odwrocie metryczką: imię i nazwisko autora, wiek, nazwa i dokładny adres placówki, telefon, email, imię i nazwisko nauczyciela.
    Prace należy przesłać na adres:

Przedszkole Samorządowe
im. św. Mikołaja w Rajbrocie
32-725 Rajbrot 110
woj. małopolskie

1. Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest jednoznaczny
    z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.
  2. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Naszego Przedszkola: przedszkolerajbrot.pl

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udzielają koordynatorzy – Małgorzata Piech, Magdalena Janiczek;

adres mailowy: przedszkolerajbrot@wp.pl; tel. 14 6138070