Zebrania organizacyjne

Dyrektor przedszkola zaprasza Rodziców na zebrania związane z organizacją nowego roku szkolnego.
Zebrania odbędą się wg. następującego harmonogramu:

25 sierpnia – środa o godz. 14.00 – Rodzice dzieci z grupy I ( grupa pani Doroty Milas )

o godz. 15.00 – Rodzice dzieci, które przyjdą do przedszkola pierwszy raz

26 sierpnia – czwartek o godz. 14.00 – Rodzice dzieci z grupy II (grupa pani Katarzyny Przybyłko)

o godz. 15.00 – Rodzice dzieci z grupy III ( grupa pani Eweliny Piech ) i rocznik 2015 grupy V –  pani Małgorzaty Łaźnia )

Na zebraniach obowiązują zasady reżimu sanitarnego ( maseczki, dezynfekcja rąk, dystans społeczny)

Rodzice otrzymają na zebraniu dokumenty:

• Umowę o świadczenie usług przez przedszkole
  • Obowiązkowe oświadczenia
  • Deklarację dowozu,

które będzie można wypełnić w przedszkolu ( prosimy o  przyniesienie swojego długopisu ).

Dyrektor przedszkola
                                                                     Jolanta Koszmider