ŻEGNAMY ROK SZKOLNY

Dzisiejsza Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego była długo wyczekiwana przez wszystkie dzieci. Nadszedł upragniony i zasłużony wypoczynek również dla naszych przedszkolaków.  Młodsze grupy recytując wierszyki i śpiewając  piosenki rozstawały się z przedszkolem
i Paniami na okres wakacji. Starszaki  natomiast żegnały swoich kolegów, którzy dzisiaj już na dobre opuścili przedszkolne mury. Nie brakowało słów uznania i podziękowań płynących ze strony Pani Dyrektor. Radość, zadowolenie i duma przeplatały się z ogromnym  wzruszeniem  co można było zauważyć na twarzach wielu Rodziców i Nauczycielek a nawet Dzieci. 

 

Dziękujemy Wam Kochani za te Wspaniałe chwile, które zostaną przez długi czas w naszych sercach 🙂 

 

 

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam cudownych, bezpiecznych Wakacji, pełnych radosnych i beztroskich dni; przepełnionych słońcem, uśmiechem i wzajemną życzliwością. Odpoczywajcie i regenerujcie siły na kolejny rok szkolny 🙂 🙂 🙂 

 

Galeria