SUKCESY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Konkurs „Palmowa w Lipnicy”

W konkursie plastycznym „Palmowa w Lipnicy” organizowanym przez GDK w Lipnicy Murowanej

I miejsce zdobyła Madzia Trojan (grupa III), opiekun artystyczny-Pani Ewelina Piech

Gratulujemy 🙂

Powiatowy Konkurs „Przegląd technik plastycznych w formach przestrzennych”

W tym konkursie dzieci przy pomocy różnych technik plastycznych przedstawiły zwyczaje związane z Niedzielą Palmową. Nasze przedszkolaki kolejny raz zdobyły czołowe miejsca:

I miejsce Krzysztof Trojan

II miejsce Maciej Fąfara

III miejsce Dominika Dominik

Upominki i dyplomy za udział w konkursie otrzymali:

Adrian Domas

Jakub Łyszczarz

Marcin Łyszczarz

Magdalena Trojan

VI Powiatowy Konkurs Recytatorsko-Krasomówczy

15.03.2017 r. w Lipnicy Murowanej odbył się VI Powiatowy Konkurs Recytatorsko-Krasomówczy. Z radością ogłaszamy, że po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola zostały docenione.

I miejsce, dyplom i nagrodę zdobyła Patrycja Jaworska

Natomiast dyplom i nagrodę za udział w konkursie otrzymała Kasia Łacna

Za przygotowanie dziewczynek do konkursu dziękujemy pani Gosi Piech i pani Kasi Przybyłko.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

„35 lat z lipnickimi grupami kolędniczymi”

Był to konkurs plastyczny ogłoszony przez GOK w Lipnicy Murowanej. Dzieci z naszego przedszkola są bardzo zdolne i zajmują najwyższe miejsca. Tak stało się i tym razem. Laureatami konkursu zostali:

Jasiu Krawczyk – I miejsce

Gabrysia Wilczek – I miejsce

Natalka Bieniek – II miejsce

Filip Kwieciński – III miejsce

Igor Plewa – III miejsce

Adrian Domas – Wyróżnienie

Dziękujemy Pani Gosi Piech i Pani Ewelince Piech za przygotowanie dzieci do konkursu.

dscf0001

Życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Konkurs plastyczny „Lipa w czterech porach roku”.

Cieszymy się, że nasze przedszkolaki odnoszą kolejne sukcesy. Z dumą pragniemy ogłosić, że w  konkursie plastycznym pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lipnica Murowana Pana Tomasza Gromali „Lipa w czterech porach roku” dzieci z naszego przedszkola zdobyły czołowe miejsca.

I miejsce – GRUPA IV, opiekun artystyczny – Pani Gosia Piech

II miejsce – GRUPA I, opiekun artystyczny – Pani Ania Łyszczarz

20161215_164942

Gratulujemy 🙂

Ogólnopolski konkurs Plastyczny pt. „Paryż oczami dziecka”.

Po raz kolejny nasze przedszkolaki zostały docenione za pięknie wykonane prace plastyczne w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Paryż oczami dziecka”. I miejsce, dyplom i nagrodę otrzymał  Igor Plewa, natomiast Zosia Fitrzyk i Maja Gajec za udział w konkursie otrzymały dyplomy i książeczki.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

gratulacje1

Konkurs „Czesław Janczarski dzieciom”.

Konkurs ten zorganizowany został przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Bochni. Z wielką radością informujemy, że nasze przedszkolaki zostały wyróżnione i docenione. Nasze przedszkole otrzymało książkę z „Wierszami naszego dzieciństwa”, a każde dziecko które wzięło udział otrzymało kolorowy długopis lub ołówek.

puchar

Więcej informacji na stronie biblioteki.