„Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi…”
                                                     Janusz Korczak

Janusz Korczak kochał i rozumiał dzieci. Dostrzegał ich odrębność, swobodę, spontaniczność
i szczerość, ale też zwracał uwagę na kruchość, delikatność i wrażliwość. Pokazywał jak wiele,
my dorośli, możemy się od nich nauczyć. Mówił, jak ważne jest, by rodzice pomogli stworzyć dziecku pozytywny i prawdziwy obraz samego siebie.

Projekt „TO JUŻ POTRAFIĘ” skierowany jest do dzieci z Grupy IV oraz ich Rodziców.  Głównym celem działania jest wspieranie  wszechstronnego rozwoju dziecka oraz umożliwianie zaspokajania potrzeb adekwatnych do poziomu jego rozwoju. Istotnym elementem projektu jest kształtowanie obrazu własnego „JA”,  budowanie poczucia własnej wartości, wiary w swoje możliwości oraz pozytywnej samooceny.

Drodzy Rodzice pomagajmy dzieciom dostrzec swoje mocne strony i wyjątkowość 🙂

Koordynator projektu:

mgr Ewelina Piech