Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!

I. Czas to dla wszystkich trudny i wymagający nowego sposobu pracy. Wszystko co nowe łączy się często z obawą i oporem przed nieznanym. Może to jednak czas na nowe wyzwania i pracę nad sobą i z dzieckiem w nieco inny sposób. Spróbujmy więc rozwiązań, które oferuje nam świat wirtualny. Na początek zachęcam do systematycznego przeglądania zeszytu logopedycznego i powtarzania słownictwa i wierszyków z zajęć.  Dla zgłodniałych nowych wyzwań polecam stronę z propozycjami ćwiczeń logopedycznych https://domologo.pl/  gdzie bezpłatnie można wybrać i wydrukować ćwiczenia. Trzymam za was kciuki. Pamiętajcie o mnie tak jak ja o Was!

II. Wszystkich rodziców dzieci uczęszczających na terapię logopedyczną proszę o kontakt mailowy ze mną. Chciałabym proponować Wam ćwiczenia do pracy z Waszymi dziećmi. Napiszcie do mnie na adres logopedarajbrot@gmail.com w tytule zamieszczając imię i nazwisko oraz grupę dziecka. Oprócz tego na stronie przedszkola będę umieszczać linki do stron z ćwiczeniami dodatkowymi. Do usłyszenia.