” Dziadkowie są wspaniałą mieszanką śmiechu, opiekuńczych gestów, pięknych opowieści i miłości”.

Babcia i Dziadzio – to dwa słowa które mają szczególne znaczenie dla każdego przedszkolaka.
Za nimi kryje się wielka moc i morze miłości. Bo Osoby, które je roztaczają mają duszę opiekuńczego Anioła. Babcia i Dziadek najbardziej cierpliwi ludzie na ziemi wkrótce obchodzić będą swoje święto.
W naszym przedszkolu Dzień Babci I Dziadka odbył się 18 stycznia. Na specjalne zaproszenie swoich wnucząt, wyjątkowi Goście przybyli do restauracji „Arkadia”, gdzie powitała wszystkich Pani Dyrektor Agnieszka Strugała. Ze specjalnymi życzeniami przybyli również Pan Wójt Tomasz Gromala oraz kierownik ZOSIP – Pani Krystyna Wilczek.
Przedszkolaki zaprezentowały wierszyki oraz tańcem i piosenką uczciły tą wspaniałą okazję. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia 🙂
Natomiast Wszystkim Babciom i Wszystkim Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.
Żyjcie nam STO LAT !!!
KP