Kwietniowa wizyta Pani Kasi

 

Dzisiejsza wizyta Pani Kasi była prawdziwie książkowa. W związku         z jutrzejszym Światowym Dniem Książki,  każdy przedszkolak przyniósł na spotkanie swoją ulubioną książeczkę. W grupach dzieci opowiadały          o głównych bohaterach, przygodach i  ilustracjach w nich zawartych. Po prezentacjach przedszkolaków, przyszła kolej na Panią Kasię, która także przyniosła książkę i przeczytała swoją ulubioną bajeczkę  pt. „Szewc               i krasnale”. Dzieciom tak bardzo się spodobała, że chciały usłyszeć ją jeszcze raz. 

 

 

Obraz-036.jpg

 

Pani Kasia oprócz swojej ulubionej książeczki przyniosła również drugą pt. „Zając Poziomka” autorstwa Ewy Chotomskiej i Andrzeja Marka Grabowskiego. Poprosiła nas, żebyśmy uważnie przeczytali w swoich grupach przygody Zająca Poziomki, ponieważ 8 maja będziemy mieli okazję osobiście porozmawiać o losach bohatera z autorką –  panią Ewą Chotomską. Pani Kasia zaplanowała  to wyjątkowe spotkanie               i zaprosiła nas do Biblioteki 8 maja o godzinie 10.00. Już nie możemy się doczekać 🙂

 

Więcej zdjęć