Pasowanie na Przedszkolaka

30 października w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Pani Kasia, która organizowała tą uroczystość najpierw przywitała zgromadzonych gości a następnie zaprosiła wszystkich na program artystyczny przygotowany przez przedszkolaków z grupy III. Po występie przyszedł czas na sprawdzenie wiadomości naszych przedszkolaków. Każda grupa miała specjalne zadanie:  odpowiedzieć na pytania i zagadki zadawane przez panią Kasię oraz zaprezentować swoją wybraną piosenkę. W nagrodę za wspaniałe odpowiedzi wszystkie grupy otrzymały śliczne książeczki oraz słodki upominek.

 

Potem przyszła kolej na egzaminowanie naszych gości specjalnych – Rodziców. Mamusie, które były obecne na uroczystości świetnie poradziły sobie z zadaniami otrzymanymi od pani Kasi i zostały nagrodzone gromkimi brawami dzieci oraz pań. Najważniejszym punktem programu było pasowanie nowych dzieci na prawdziwych przedszkolaków. Po wspólnie złożonym przyrzeczeniu pani Kasia specjalną, dużą kredką pasowała każde dziecko na pełnoprawnego przedszkolaka. Oprócz zaszczytnego tytułu nowopasowane przedszkolaki otrzymały również upominki, które z ogromną dumą i uciechą zabrały do domku.

Dziękujemy pani Kasi za przygotowanie i przeprowadzenie całej uroczystości. Cieszymy się, że już wszystkie dzieci są prawdziwymi przedszkolakami.

 

Zapraszamy do galerii