Bal karnawałowy

W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma…”

6 lutego 2024r., w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany BAL KARNAWAŁOWY.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz grupowych, a następnie rozpoczęły się tańce w rytm wesołej muzyki – były one przeplatane zabawami, bańkami mydlanymi oraz konkursami. Na przedszkolny bal przybył również niezwykły gość: MINIONEK, który wzbudził zachwyt wśród przedszkolaków.
Na zakończenie imprezy na wszystkich czekała słodka niespodzianka. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości.

Galeria 🙂