„Kolędować Małemu”

30 grudnia przedszkolaki oraz zespół wokalno – instrumentalny zaprezentowały Koncert Kolęd pt. „Kolędować Małemu”. Dzieciaki pięknie ubrane w postacie religijne zaśpiewały m.in. „Skrzypi wóz”, „Spojrzały aniołki”, „Gore gwiazda Jezusowi”. Do kolęd przygrywała pani Dorota Suder wraz ze swoim zespołem, a z przedszkolakami śpiewali ich starsi koledzy ze szkoły. Panowała bardzo ciepła i miła atmosfera.                             D.Milas

Zdjęcia w galerii

Pragniemy bardzo gorąco podziękować pani Dorotce Suder za to, że zawsze pamięta
o przedszkolakach i zaprasza nas do wspólnych muzycznych przedsięwzięć, organizuje wielokrotnie próby rozwijając u dzieci pasje muzyczne i talenty a przede wszystkim wnosi do naszego przedszkola atmosferę radosnego muzykowania.

Przygotowując i zapraszając dzieci do występu wprowadziła nas w radosny, kolędowy nastrój Bożonarodzeniowych Świąt.