Dzień Pluszowego Misia
25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu. Mimo coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na pluszowego misia nie przemija.
W Naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia już w piątek. Tego dnia, każdy przedszkolak mógł zabrać ze sobą ulubionego pluszaka. Zaraz po śniadaniu, każdą grupę odwiedziła Pani Bogusia z Publicznej Biblioteki i przeczytała nam jedną z przygód Kubusia Puchatka – najbardziej znanego wszystkim przedszkolakom pluszowego misia. Dzieci z uwagą słuchały opowiadania, po czym chętnie odpowiadały na pytania Pani Bogusi, po czym jeszcze chętniej zasypały Panią Bogusię opowieściami o swoich pluszakach. Po miłym spotkaniu wróciliśmy do swoich obowiązków.
AR
Fotogaleria