Witamy jesień

Jesień, jesień, jesień…

Piękna Pani Jesień zrobiła Naszym Krasnoludkom niespodziankę – rozsypała w naszej sali kolorowe liście, które zaprowadziły nas do listu ukrytego na oknie w sali. Bo właśnie tam rozgościła się
Pani Jesień z pięknymi darami w różnej postaci przyniesionymi przez dzieci i Rodziców. Wspólnie oglądaliśmy przyniesione jesienne dary. Przedszkolaki jako poszukiwacze jesiennych skarbów spisali się na medal Były również piosenki, wiersze, zabawy. Dzieci miały okazję wykazać się wiedzą na temat nowej pory roku poprzez rozwiązywanie zagadek. Z wielkim zaangażowaniem tworzyły również kolorowe jesienne prace plastyczne.

Dzień ten był wprowadzeniem do tematyki związanej z jesienią. Krasnoludki będą poszerzać swoją wiedzę, obserwować zmiany jakie przyniesie nam nowa pora roku podczas kolejnych zajęć i spacerów.

Dziękuję bardzo wszystkim Rodzicom i dzieciom za przyniesione dary Pani Jesieni, które tworzą nasz barwny kącik przyrody🥰🍁
MP