Wizyta św. Mikołaja

„Mój kochany Mikołaju

Cały rok czekałem

Byłem bardzo, bardzo grzeczny

Bardzo się starałem”

 

Słowa tej oraz innych, równie pięknych  piosenek słychać było w całym przedszkolu. Od samego rana z niecierpliwością wyczekiwaliśmy upragnionego Gościa, który właśnie dzisiaj zapowiedział się u nas. Kiedy przedszkolaki usłyszały rozlegający się dźwięk dzwoneczka z ogromną radością przywitały św. Mikołaja oraz jego pomocnika Elfa.  Każda grupa miała okazję zaśpiewać lub powiedzieć wierszyk przygotowany specjalnie na dzisiejsze spotkanie z Mikołajem.  Następnie dzieci odbierały upragnione prezenty od Mikołaja i ustawiały się do pamiątkowego zdjęcia. Szczęścia było co niemiara szczególnie wtedy, kiedy św. Mikołaj odwiedził dzieci w sali i razem z Elfikiem postanowił chwilkę się z nimi pobawić.

 

 

 

Bardzo dziękujemy św. Mikołaju  za to, że o nas pamiętałeś. Cieszymy się, że mogliśmy się z Tobą dzisiaj zobaczyć i mamy nadzieję, że za rok znowu do nas przyjedziesz. Serdecznie dziękujemy również Tobie Elfiku za pomoc i wspaniałą atmosferę, dzięki której mogliśmy się poczuć jak
w bajce 🙂

 

Zapraszamy do galerii