DZIEŃ DZIECKA  W NASZYM PRZEDSZKOLU

 

1 czerwca obchodzimy wielkie Święto wszystkich Dzieci. Dlatego właśnie dzisiaj odbyła się pełna radości sportowa impreza, przygotowana specjalnie dla naszych przedszkolaków.

 

Zaraz po śniadanku zebraliśmy się w holu przedszkolnym gdzie Pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia wszystkim dzieciom a następnie korzystając z wyjątkowej okazji  wręczyła naszym laureatom dyplomy za udział w konkursie i zdobyte wysokie noty.

 

Dyplom i nagrodę otrzymali:

 

1.Patryk Hus – za zajęcia III miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym  „Sport to zdrowie”

 

2. Karinka Jarzmik – za wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym  „Sport to zdrowie”

 

3.  Kasia Kanownik i Wiktoria Okrasińska – za udział w Przeglądzie „Młode Talenty 2015”

 

4. Madzia Trojan – za zajęcia III miejsca  w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Wiosenne Kwiaty”

 

5. Kubuś Kulasiak – za zajęcie III miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater z bajki”

 

Wszystkim szczęśliwcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

 

Podziękowania otrzymały również Panie za przygotowanie wychowanków do udziału w konkursach.

 

Obraz-023.jpg

 

Po takich wspaniałych i radosnych wiadomościach, nasze przedszkolaki otrzymały słodką niespodziankę – pyszne ciasteczko, następnie ustawieni w piękny kolorowy pociąg udali się do przedszkolnego ogrodu, gdzie rozpoczęła się świetna zabawa.  Pani Katarzyna Przybyłko i pani Małgorzata Marzec przeprowadziły „Spartakiadę zdrowia” składającą się z licznych konkurencji. Nie brakowało prawdziwie sportowej atmosfery. Przedszkolaki rywalizowały między sobą starając się uzbierać jak największą liczbę punktów. Pozostali siedząc na trybunach świetnie kibicowali sowim kolegom, dopingując ich w kolejnych rozgrywkach.

 

Obraz-240.jpg

 

Po intensywnych zawodach przyszła kolej na prawdziwy piknik. Każdy przedszkolak otrzymał pyszną, grillowaną kiełbaskę, która zniknęła        w mgnieniu oka.  Potem jeszcze małe szaleństwo na placu zabaw i wspólny powrót do przedszkola. Na zakończenie tego wspaniałego dnia każde dziecko wróciło do domku z pięknym, kolorowym balonem – piłką.

 

Obraz-133.jpg

 

Naszym milusińskim dziękujemy za wspaniałą, wspólną zabawę i jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze 🙂 

 

Galeria zdjęć