Podziękowanie za udział w akcji Uśmiech na Gwiazdkę na oddziałach onkologii w Prokocimiu

 

Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie ponieważ wszelkie dobro które dajemy zatacza koło
i wraca do nas”.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Dzieciom oraz Nauczycielom za włączenie się w akcję „Uśmiech na Gwiazdkę na oddziałach onkologii w Prokocimiu 2023”.
Zbiórka darów w naszym przedszkolu trwała dwa tygodnie, a jej efekty przerosły nasze oczekiwania. Jak się okazało, święta to czas kiedy nasze serca stają się „cieplejsze” i bardziej otwarte na pomaganie innym.
Nasze przedszkolaki z dużym zaangażowaniem przygotowywały kolorowe kartki świąteczne
z życzeniami oraz łańcuch na choinkę – aby ten drobny gest wywołał uśmiech na buziach małych dzieci.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc i szczodry gest dla małych dzieci, a w szczególności Pani Arlecie Przybyłko oraz Pani Magdalenie Kuźna, które dostarczyły wszystkie zebrane rzeczy do głównego magazynu, a następnie zostaną one przekazane dzieciom.
DZIĘKUJEMY !!!

Koordynator akcji Angelika Rębilas

Galeria 🙂