Wigilia w przedszkolu

21 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku –
Wigilię Bożego Narodzenia.
Dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne, aktywnie uczestniczą
w przygotowaniach: wykonują piękne prace plastyczne, ozdoby świąteczne, łańcuchy choinkowe oraz stroiki. W całym przedszkolu panowała radosna atmosfera.
Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Również dzieci z grupy „Sówki” wprowadziły nas w iście magiczny klimat – przedstawiając przepiękne Jasełka.
Po występie Pani Dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom piękne życzenia świąteczne.
Następnie ksiądz Krzysztof przeczytał fragment Pisma Świętego o Narodzeniu Pana Jezusa.
Wszyscy podzielili się opłatkiem, a następnie wspólnie zjedliśmy wigilijny obiad.
W tym dniu odbyła się również niezwykła, bo świąteczna sesja zdjęciowa, którą wykonali Państwo Natalia i Jarosław Krzak. Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY! 🙂 Link do zdjęć już niebawem.
Ten piękny dzień przyczynił się nie tylko do wprowadzenia świątecznej atmosfery, ale także wzmocnienia bliskich i serdecznych relacji.
AR

Link do zdjęć – Sesja świąteczna